Dane teleadresowe firmy:


Nazwa: SKLEP MUZYCZNY SONORE Piotrowski Music

Adres: Andrzeja Szwalbego 2

Miejscowość: Bydgoszcz

Kod pocztowy: 85-080

Telefon: 601 638 818

Domena: https://sonore.pl/
Opis firmy:


Sklep internetowy od lat dostarcza swoim klientom najwyższej jakości instrumenty muzyczne, środki pielęgnacyjne oraz rozmaite elementy wyposażenia poprawiające komfort grania. Artykuły zostały wyprodukowane przez renomowane marki, np. firmę Yamaha, AMT, Adams Brass, Rovner, Beechler, Ton Kooima, Jazzlab.

W ofercie dostępne są saksofony, klarnety, waltornie, puzony, flety, trąbki. Ponadto asortyment zawiera instrumenty blaszane. Proponowane artykuły spełnią oczekiwania zarówno profesjonalnych muzyków, jak i amatorów. Produkty zostały wykonane solidnie, z dbałością o szczegóły, więc poza wytrzymałością, wyróżniają się także estetycznym wyglądem. Dodatkowo klienci mogą zamówić stroiki, tłumiki, pulpity na nuty, oliwki i smary.

Firma jest przygotowana na realizację w krótkim czasie nawet dużych zamówień pochodzących od przedsiębiorców czy szkół muzycznych. W celu poznania szczegółów należy skontaktować się z przedstawicielem sklepu. Dane kontaktowe znajdują się na stronie internetowej sonore.pl.

Data dodania: 16-08-2023

Opinie o firmie SKLEP MUZYCZNY SONORE Piotrowski Music


Brak komentarzy! Bądź pierwszy/a!Oceń firmę (0 z 0 głosów)