Dane teleadresowe firmy:


Nazwa: HomePerfume.pl

Adres: Bolesława Chrobrego 32

Miejscowość: Gniezno

Kod pocztowy: 62-200

Telefon: 729 991 812

Domena: https://www.homeperfume.pl
Opis firmy:


Oferta sklepu online z produktami do aromatyzowania wnętrz, dostępnego na stronie pod adresem homeperfume.pl, to znakomity wybór dla osób chcących napełnić swój dom pięknym zapachem. Do wyboru jest wiele produktów, różniących się nie tylko nutami zapachowymi, ale też sposobem użycia, co jest niezwykle dogodne - nie każdy ma czas na przykład na palenie świec, czasem też, ze względów bezpieczeństwa, lepiej jest wybrać inne produkty.

Doskonałym rozwiązaniem może być na przykład dyfuzor zapachowy z patyczkami, który nie wymaga nadzoru, można zatem korzystać z niego przez cały czas - będzie napełniał dom pięknym aromatem nawet podczas nieobecności właścicieli. W dodatku produkty te wyglądają bardzo dekoracyjnie, mogą zatem jednocześnie zdobić dom.

Do wyboru jest wiele wariantów zapachowych. Jednym z chętniej kupowanych przez klientów artykułów jest wariant Jasmine Flower. Nic dziwnego, gdyż trudno znaleźć kogoś, kogo nie zachwycałby wyjątkowy zapach jaśminu - jest on bardzo naturalny w tym przypadku.

Data dodania: 21-05-2023

Opinie o firmie HomePerfume.pl


Brak komentarzy! Bądź pierwszy/a!Oceń firmę (0 z 0 głosów)