Dane teleadresowe firmy:


Nazwa: NFK J. KOPA Sp. J

Adres: Kościelna 7

Miejscowość: Aleksandrów Łódzki

Kod pocztowy: 95-070

Telefon: 42 712 56 10

Domena: https://www.nfk.com.pl
Opis firmy:


Każdy przedsiębiorca, który chce kupić zaawansowany, trwały wózek widłowy, znajdzie odpowiedni model w asortymencie firmy NFK. Warto zaznaczyć, że przedsiębiorstwo oferuje modele nowe oraz używane. Co więcej, istnieje możliwość wynajęcia maszyny wraz z profesjonalnym osprzętem na krótki lub dłuższy czas. Aby poznać szczegóły, należy skontaktować się z przedstawicielem firmy.

Wśród szczególnie polecanych urządzeń znajduje się wózek widłowy czołowy z napędem elektrycznym. Maszyna jest wyjątkowo wszechstronna, sprawdzi się doskonale zarówno wewnątrz magazynów do transportowania towarów, jak i na zewnątrz, podczas rozładunku lub załadunku. Ze względu na niskoemisyjny silnik z wózka można bezpiecznie korzystać w małych, zamkniętych pomieszczeniach. Asortyment zawiera także modele spalinowe.

Przedsiębiorstwo prowadzi również serwis, w którym klienci mogą dokonać przeglądu lub naprawy maszyn. Warto skorzystać z usług firmy, która cieszy się dobrą opinią klientów i ma ugruntowaną pozycję w branży.

Data dodania: 07-07-2022

Opinie o firmie NFK J. KOPA Sp. J


Brak komentarzy! Bądź pierwszy/a!Oceń firmę (0 z 0 głosów)