Dane teleadresowe firmy:


Nazwa: ZM Concept

Adres: Kołłątaja 1

Miejscowość: Bydgoszcz

Kod pocztowy: 85-080

Telefon: 52-321-39-66

Domena: https://sklep.zmconcept.com/
Opis firmy:


Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom swoich klientów, pracownicy sklepu online, który działa na stronie internetowej sklep.zmconcept.com, proponują szeroki wybór instrumentów dętych blaszanych i drewnianych, perkusyjnych oraz klawiszowych wraz z elementami pomocniczymi. Oferta przeznaczona jest zarówno dla osób prywatnych, traktujących grę jako hobby, jak i profesjonalnych muzyków.

Dostawca prowadzi dystrybucję asortymentu pochodzącego od znanych i cenionych na całym świecie (głównie za jakość) marek. Stara się też, by sprzedawany asortyment był również atrakcyjny finansowo, dlatego w propozycji można znaleźć puzon, perkusję lub klarnet w niewygórowanej cenie. Dla osób dysponujących ograniczonym budżetem realizator przygotował opcję zakupu instrumentów używanych. Wiele modeli jest również dostępnych w promocji.

Zakres obsługi klienta obejmuje także profesjonalne doradztwo oraz kompleksowe świadczenia serwisowe. W celu dokonania zamówienia wymagane jest założenie personalnego konta na serwisie. 

Data dodania: 30-12-2021

Opinie o firmie ZM Concept


Brak komentarzy! Bądź pierwszy/a!Oceń firmę (0 z 0 głosów)