Dane teleadresowe firmy:


Nazwa: Nieruchomości Michał Bala

Adres: 3 Maja 16

Miejscowość: Cieszyn

Kod pocztowy: 43-300

Telefon: 508 254 460

Domena: http://wycena.eu
Opis firmy:


Aby móc ubiegać się o kredyt mieszkaniowy lub hipoteczny, niezbędne jest przedstawienie dokumentu wyceny danej nieruchomości. Warto, by dokonał jej kompetentny i doświadczony rzeczoznawca. W Ustroniu taką usługę można zlecić między innymi firmie Nieruchomości Michał Bala.

Wspomniany realizator świadczy profesjonalne wsparcie w zakresie rzetelnej i wiarygodnej wyceny różnego rodzaju nieruchomości. Uzyskany dokument można użyć jako poświadczenie wartości podczas transakcji kupna lub sprzedaży działki, domu lub mieszkania. Sprawdzi się też jako uzupełnienie wniosku o wspomniane świadczenia kredytowe. 

Rzeczoznawca zapewnia szybką i terminową realizację zlecenia. Posiada wszelkie upoważnienia do wykonywania zawodu, może także poszczycić się odpowiednimi certyfikatami, potwierdzającymi zakres świadczonych przez niego usług.

Na jego stronie internetowej można znaleźć wiele przydatnych informacji, z którymi warto zapoznać się przed odwiedzeniem biura rzeczoznawcy. Są to między innymi wytyczne, jakie dokumenty należy wziąć ze sobą, by zlecić wycenę. Dostępny jest tam również cennik.

 

 

Data dodania: 26-09-2020

Opinie o firmie Nieruchomości Michał Bala


Brak komentarzy! Bądź pierwszy/a!Oceń firmę (0 z 0 głosów)