Dane teleadresowe firmy:


Nazwa: Dietabox

Adres:

Miejscowość:

Kod pocztowy: -

Telefon: +48 444444444

Domena: http://dietabox.pl
Opis firmy:


Pora na nowatorskie podejście do zdrowego odżywiania. Skutecznie pomoże w tym indywidualna dieta pudełkowa. Dla mieszkańców Lublina i okolic jest ona bardzo łatwo dostępna w atrakcyjnej ofercie na stronie internetowej dietabox.pl.

Taka indywidualna dieta to spore wsparcie dla osób, które chcą zdrowo się odżywiać, a nie mają czasu na codzienne przygotowywanie posiłków, zazwyczaj wybierając zamiast tego szybką, ale też wysokokaloryczną przekąskę w pracy lub fast food wieczorem. 

Dzięki zamówieniu zestawu całodniowego można z łatwością rozkoszować się zestawem wybornych, zdrowych dań. W ramach zamówienia klient otrzymuje śniadanie, lunch, obiad (w postaci zupy i drugiego dania w wersji wegetariańskiej lub z dodatkiem mięsnym), deseru oraz sycącej sałatki. Dla osób, które po prostu mają ochotę na coś zdrowego i smacznego, istnieje możliwość zamówienia indywidualnego posiłku z powyższej listy. 

Zamówienie można złożyć poprzez wspomnianą wcześniej stronę internetową. Zostanie ono dostarczone do klienta z zachowaniem odpowiednich zasad bezpieczeństwa, w szczelnie zamkniętych opakowaniach.

 

Data dodania: 02-09-2020

Opinie o firmie Dietabox


Brak komentarzy! Bądź pierwszy/a!Oceń firmę (0 z 0 głosów)