Dane teleadresowe firmy:


Nazwa: Party Amer Event

Adres: Szymborska 53

Miejscowość: Inowrocław

Kod pocztowy: 88-100

Telefon: 783 998 546

Domena: https://www.party-amerevent.pl
Opis firmy:


Motyw przewodni wprowadzany na przyjęciach jest świetną okazją do przeniesienia się na chwilę w inne miejsce bądź inny czas. Impreza tematyczna imitująca lata 20. to sposób na zorganizowanie wyjątkowo klimatycznego wieczoru, który wzbudzi zainteresowanie, zostanie w pamięci na długo i będzie się wyróżniał na tle klasycznych spotkań. 

Klimat rodem z ikonicznej powieści „Wielki Gatsby” — gangsterzy, prohibicja, hazard — to wszystko wśród zapachu cygar (czekoladowych) i wybrzmiewających nut swingu, zachęcających do szaleństwa na parkiecie. Moda z tamtego okresu jest nie do podrobienia, po sali przechadzają się panie z cygaretkami oraz ozdobami z piór i pereł, a panowie dumnie noszą kamizelki i szelki, to wszystko podkreślone jest oryginalnymi nakryciami głowy. 

O odpowiednią oprawę zadba firma Amer Event, która dostarczy dekoracje, rekwizyty i scenografie. Całość może być prowadzona przez doświadczonego konferansjera. W trakcie zabawy na gości czeka prawdziwe kasyno, a podczas wieczoru, oprócz tańca do muzyki na żywo granej przez DJ-a, będzie można wziąć udział w ciekawych konkursach i grach. 

Data dodania: 30-04-2020

Opinie o firmie Party Amer Event


Brak komentarzy! Bądź pierwszy/a!Oceń firmę (0 z 0 głosów)