Dane teleadresowe firmy:


Nazwa: Fun&Play

Adres: - -

Miejscowość: Grodzisk Wielkopolski

Kod pocztowy: 62-065

Telefon: 514 653 319

Domena: http://www.funandplay.pl/
Opis firmy:


Nie tylko dzieci czerpią dużo frajdy z zabawy na świeżym powietrzu – przecież również dla dorosłych przygotowywane są niezliczone atrakcje, z których korzystają między innymi w ramach imprez integracyjnych czy wspólnych wypadów w gronie przyjaciół.

Jednym z ciekawszych i póki co nieodkrytych na masową skalę urządzeń jest Wipe Out Machine. Mowa o swoistym torze przeszkód, na którym naraz znajduje się do sześciu osób. Wygrywa ten, kto najdłużej utrzyma się na dmuchanej macie. Specjalne, ruchome ramiona skutecznie uniemożliwiają jednak zbyt długie wytrwanie na maszynie. Trzeba być czujnym i błyskawicznie reagować na dynamicznie zmieniającą się sytuację. Na szczęście lądowanie jest miękkie, a rozrywka, choć dostarcza adrenalinę, przebiega w całkowicie bezpiecznych warunkach.

Total Wipeout w Polsce można znaleźć w ofercie poznańskiej firmy funandplay.pl. Sprawdzony zespół fachowców dostarcza najlepszą rozrywkę dla dzieci i dorosłych. Największym atutem jest fakt, że wiele z proponowanych atrakcji stanowi nadal pewną nieodkrytą niszę, którą zdecydowanie warto poznać.

Data dodania: 16-07-2019

Opinie o firmie Fun&Play


Brak komentarzy! Bądź pierwszy/a!Oceń firmę (0 z 0 głosów)