Dane teleadresowe firmy:


Nazwa: Słoikówka Kamil Marach

Adres: Ravoliego 13

Miejscowość: Luboń

Kod pocztowy: 62-030

Telefon: 519116519

Domena: https://maleszczescia.com/
Opis firmy:


Niewątpliwie jesteśmy świadkami mody na zdrową żywność, która stanowi alternatywny wybór wobec wysokoprzetworzonego, „koncernowego” jedzenia. To, co z natury, jest nie tylko smaczne, ale również zdrowe.

W dużej mierze pod wpływem tego trendu naturalne przetwory w słoikach przeżywają prawdziwy renesans. Polacy z przyjemnością odkrywają dawne receptury i chętnie eksperymentują na bazie przydomowych upraw czy zakupów z lokalnego rynku. A co, jeśli nie ma się czasu albo ochoty na robienie własnych przetworów?

Zawsze można skorzystać z bogatej oferty sklepu internetowego maleszczescia.com. Należy on do pasjonatów zajmujących się domowym wyrobem musów, past, konfitur czy sosów – zarówno w wariantach słodkich, jak i wytrawnych. Ręczne wykonanie opiera się wyłącznie o naturalne składniki – warzywa, owoce, przyprawy – bez żadnych sztucznych dodatków i zagęszczaczy. Idzie za tym wyjątkowy smak, jak również estetyczny wygląd opakowań. Dlatego przetwory świetnie sprawdzają się także jako prezenty, które można kupić w ramach większego zamówienia.

Data dodania: 13-06-2019

Opinie o firmie Słoikówka Kamil Marach


Brak komentarzy! Bądź pierwszy/a!Oceń firmę (0 z 0 głosów)